Close

Náš příběh

translator careers

PŘEČTĚTE SI VÍCE INFORMACÍ O PŘEKLADATELSKÉ AGENTUŘE GORR A SEZNAMTE SE S NAŠIMI ODBORNÝMI PŘEKLADATELI

Z rodinné firmy se GORR velmi rychle rozrostla a stala se globální společností. Spolupracujeme z mnoha nejvýznamnějšími účastníky na domácím trhu i v zahraničí a s některými předními překladatelskými společnostmi. To vyžaduje, abychom měli ty nejlepší překladatele.

Všichni naši překladatelé mají dlouholeté zkušenosti a jsou rodilými mluvčími různých jazyků z celého světa. Překladatelské úlohy jim přidělujeme v souladu s jejich odbornými znalostmi. Na začátku naší spolupráce procházejí pečlivým přijímacím procesem a poté neustále sledujeme jejich kvalitu.

Většina našich překladatelů je našimi hodnotnými partnery, kteří s námi spolupracují již mnoho let, a proto se na ně můžeme bez obav spolehnout.

NĚKOLIK SLOV O HISTORII SPOLEČNOSTI GORR

Přemýšleli jste někdy, proč jsme si vybrali název z těchto čtyř písmen?

Pokud jste už přemýšleli nad tím, co znamená jméno „GORR“, nemusíte dále tápat – tuto záhadu vám rádi objasníme.

Napadlo vás, že by to mohl být místní výraz pro překlad nebo jiné jazykové služby?

Skutečný význam je osobnějšího rázu.

GORR se skládá z iniciál svých zakladatelů: Gregor – Olivera – Rosulnik – (rozená) Radovanović, což poukazuje na silné kořeny této rodinné firmy, která se již od počátku svého působení soustředí na úspěšnou budoucnost v mezinárodním prostředí.

Gregor vystudoval ekonomii a je to zkušený obchodník. Olivera vystudovala sociologii a mezinárodní vztahy a strávila mnoho let v multikulturním zahraničí. Oba spojili své nadání a zkušenosti a odvážně se vydali do tajemného světa překladu.

Podnikat začali v kanceláři, kterou si zařídili na balkóně, a jejich jedinou počáteční „investicí“ byl notebook. Gregor a Olivera si ale rychle získali první významné slovinské klienty a pak postupně začali dobývat téměř všechny evropské trhy.

Původně poskytovali jazykové služby pouze do a ze slovinštiny, ale pak svou nabídku rozšířili o všechny balkánské jazyky a dnes je GORR úspěšným poskytovatelem jazykových služeb, který dokáže zajistit překlady do a z většiny světových jazyků.

A víte co?

Zakladatelská dvojice GORR to stále dělá s neutuchajícím nadšením a zájmem.

Chcete se dozvědět víc o prvních velkých překladatelských a lokalizačních projektech GORR? Klikněte zde.

Nebo klikněte zde a dozvíte se více o současném týmu GORR.

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ SVÉHO PROJEKTU

Tým GORR udělá maximum pro vaši spokojenost – jste připraveni? Pošlete nám zprávu přes formulář uvedený níže a tým GORR může ihned začít pracovat na vašem projektu.