Close

Právně požadovaná přesnost

KOMPLEXNÍ PRÁVNÍ POŽADAVKY VYŘÍZENÉ BĚHEM POUHÝCH TŘÍ DNŮ.

KOMPLEXNÍ PRÁVNÍ POŽADAVKY VYŘÍZENÉ BĚHEM POUHÝCH TŘÍ DNŮ.

Brzy po zahájení činnosti GORR, jsme se museli vypořádat s projektem, který dodnes považujeme za jeden z nejnáročnějších v historii naší společnosti. V pouhých třech dnech jsme přeložili 150 stran plných složitého právního obsahu ze slovinštiny do angličtiny. Někomu se to může nyní zdát jako zázrak, ale povedlo se nám sestavit tým sedmi překladatelů, z nichž někteří byli studovaní právníci, kteří pracovali ve dne v noci, aby včas a kvalitně přeložili tento štos soudní dokumentace. Výsledkem byl nadmíru spokojený zákazník a posílení dobrých vztahů s našimi překladateli. A samozřejmě také neocenitelné zkušenosti pro GORR!

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍ GORR

✔️ ZAJIŠTĚNÍ SOULADU S PRÁVNÍMI PŘEDPISY

Náš tým profesionálních překladatelů s dlouholetými zkušenostmi v právním oboru se postará, aby vaše překlady byly v souladu se všemi příslušnými předpisy. Spolupracujeme také se soudními překladateli, kteří váš překlad opatří razítkem, aby byl připraven k použití v soudních řízeních i k předložení příslušným institucím ve vaší zemi i v zahraničí. Se soudně ověřenými překlady se zabýváme dennodenně.

✔️ OCHRANA SOUKROMÍ

Vaše soukromí je pro nás důležité. Proto je vaše právní dokumentace u nás v bezpečí. Chcete-li to mít oficiálně potvrzené, můžeme také podepsat dohodu o mlčenlivosti.

Chcete se dozvědět, na jakých dalších náročných překladatelských a lokalizačních projektech jsme pracovali? Klikněte zde.

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ SVÉHO PROJEKTU

Tým GORR udělá maximum pro vaši spokojenost – jste připraveni? Pošlete nám zprávu přes formulář uvedený níže a tým GORR může ihned začít pracovat na vašem projektu.