Close

Překladatelské služby, které vám usnadní komunikaci

S jazykovými bariérami všichni tak nějak počítáme, ale pokud se vaše firma snaží proniknout na nové trhy, bez překladatelských služeb se neobejde. A od toho jsme tady my!

Máte dokumenty, které chcete komunikovat globálně? Potřebujete to co nejrychleji? A co je nejdůležitější, rádi byste ušetřili, ale nehodláte slevit z vašich požadavků na kvalitu?

Pokud alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpovíte ANO, jste na správném místě! GORR vám rozumí.
Chápeme, že potřebujete reprezentovat svou značku, ale se vzrůstajícími náklady na překladatelské služby si nemůžete dovolit žádné kompromisy. Proto jsme pro vás pečlivě připravili nabídku překladatelských služeb, abychom vám zaručili takové služby, které potřebujete, s výsledky, které si zasloužíte. Jsme zvyklí pro naše zákazníky připravovat překladatelské služby na míru, takže si můžete být jistí, že dostanete přesně to, co chcete – nic víc, nic míň.

Jaké překladatelské služby vám GORR nabízí?

Zákazníci se na nás obracejí z rozmanitými projekty. Dokážeme si poradit jak s krátkými interními dokumenty, tak s rozsáhlými projekty, jako je přeložení firemních webových stránek do více než 20 jazyků. Nabízíme také další služby, například korektury, DTP (grafické úpravy textů) a mnoho dalších. Díky tomu vám bude stačit jediný poskytovatel jazykových služeb a nebudete muset ztrácet čas komunikací s dalšími agenturami. U nás najdete vše pod jednou střechou.

Líbí se vám to? Pokud se chcete o našich překladatelských službách dozvědět víc nebo pokud si přejete získat bezplatnou cenovou nabídku na překlad svého textu, neváhejte nás kontaktovat.