Close

Překlady z oblasti IT a telekomunikace

Potřebujete pomoct s překlady IT textů? Jsme tu pro vás.

IT texty mají různé podoby a jsou různě obsažné. Weboví a softwaroví vývojáři i vývojáři různých aplikací se většinou snaží oslovit své publikum v místním jazyce, a proto je materiálu pro uživatelské rozhraní a lokalizaci softwaru čím dál tím víc. IT texty si žádají ty nejlepší překladatele, kteří mají zkušenosti s technickými překlady, ale zároveň dokáží pracovat s marketingovými a vzdělávacími texty.

Potřebujete přeložit hardware?

Kromě softwaru překládáme samozřejmě i veškeré podklady související s hardwarem, počítačovou technikou a vybavením mobilních telefonů. Naši techničtí překladatelé jsou připraveni poskytnout vám ty nejlepší služby a přeložit vaše IT texty.

Potřebujete přeložit dokumenty z oblasti telekomunikace?

Dokážeme vám poskytnout překlady šité na míru vašim telekomunikačním službám. Přeložíme pro vás software nebo internetový obsah, aplikace na telefonech nebo jiných zařízeních či reklamu na telekomunikační služby. U nás najdete vše pod jednou střechou.

Chcete si objednat překlad? Kontaktujte nás a zjistěte víc o tom, jak vám můžeme pomoct s překlady z oblasti IT a telekomunikace!