Close

Překlady marketingových textů

Díky GORR a službě překladů marketingových textů svým zákazníkům sdělíte přesně to, co potřebujete

V marketingu platí, že aby text fungoval, musí znít přirozeně. Navíc pokud se chystáte prorazit i na zahraničních trzích, neobejdete se bez kvalitního překladu marketingového obsahu do místních jazyků, jinak potenciální zákazníky nezaujmete. S tím vám můžeme pomoct!

Potřebujete přeložit různé typy dokumentů do mnoha různých jazyků? Žádný problém!

Pokud potřebujete přeložit marketingové texty do různých světových jazyků, nemusíte si s tím lámat hlavu! Naši profesionální marketingoví překladatelé jsou tu pro vás a pomohou vám promluvit jazykem vašich zákazníků. Váš marketingový obsah je díky tomu zaručeně osloví.

Jsme tu proto, abychom vám pomohli s překlady všech vašich marketingových textů

Ať již potřebujete přeložit jakýkoli typ marketingových materiálů, rádi vám s tím pomůžeme. Spolupracujeme se společnostmi jako je ta vaše a máme bohaté zkušenosti v překladech webových stránek a on-line prodejů, brožurek, reklamních materiálů, tiskových zpráv apod. Často také překládáme obsah na sociálních sítích, který dokáže naše zákazníky hodně zviditelnit. Pokud tedy potřebujete přeložit digitální marketingový obsah, nemáme s tím žádný problém.

Preferujete copywriting?

Další službou, kterou nabízíme, je tzv. transkreace. Jedná se o kreativní přepracování marketingových textů do jiné jazykové verze tak, aby byl výsledek šitý na míru cílovému trhu. Místo pouhého překladu zákazník dostane úplně autentickou verzi svého marketingového sdělení.

Jste připraveni přetvořit svůj marketingový obsah? Kontaktujte nás!