Close

Překlady právních textů

Rádi vám pomůžeme s překlady právních textů

Existuje nepřeberné množství různých typů právních textů. Překládat se dají jak velmi stručné dokumenty, tak složité smlouvy. Vždy vám zajistíme odborného překladatele, který si s citlivým právním obsahem dokáže dobře poradit a bezchybně ho převede do požadovaného jazyka.

Dokážeme vám pomoct s překlady do většiny světových jazyků pro jakoukoli cílovou zemi, včetně ověřených překladů. Navíc pokud máte další dotazy ohledně ověřených nebo neověřených překladů právních textů, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi poradíme.

Potřebujete přeložit dokumenty pro EU?

V rámci právních překladů pracujeme také s texty pro Evropskou unii. Překládáme do všech hlavních evropských jazyků. Dokážeme přeložit různé předpisy a texty s ohledem na přísná pravidla na jednotnou úpravu dokumentů, vydaná touto významnou institucí.

Hledáte pomocnou ruku pro překlad jiného úředního dokumentu?

Naši odborní právní překladatelé vám mohou pomoct přeložit texty, ve kterých se snoubí právní tématika s obchodem nebo politikou, jak to často v úředních dokumentech bývá. Pokud máte k překladu text tohoto typu, velice rádi vám s ním pomůžeme.

Přemýšlíte o účasti ve výběrovém řízení v zahraničí?

Naši interdisciplinární překladatelé vám mohou pomoct pochopit podmínky uvedené ve složité dokumentaci, která většinou nakládá s právním, technickým, finančním i obchodním obsahem.

Potřebujete cenovou kalkulaci překladu svých právních textů? Neváhejte a obraťte se na nás!