Close

Profesionální přírodovědecké a medicínské překlady

Potřebujete přeložit medicínské dokumenty? Žádný problém!

Určitě není třeba připomínat, že malá nepřesnost například v lékařské terminologii může mít nedozírné následky. Proto je nesmírně důležité pověřit překladem takových dokumentů skutečného profesionála.

Některé dokumenty mohou být docela nenáročné (například lékařské zprávy), ale my se dokážeme postarat i o překlad složité dokumentace ve všech lékařských suboborech, včetně farmacie a stomatologie. Máme zkušenosti dokonce i s překládáním lékařských patentů a patentů na zdravotnické technologie.

Potřebujete pomoct přeložit texty z oblasti biologie, chemie nebo jiné přírodní vědy?

Překlady dokumentů z oblasti přírodních věd se obecně považují za jedny z nejnáročnějších a jejich obsah často úzce souvisí s oblastí medicíny a dalších příbuzných oborů. Máme zkušenosti dokonce i s překládáním patentů z oblasti molekulární biologie, biochemie, bioinformatiky atd. V případě potřeby se tak postaráme o celou sadu vašich přírodovědeckých překladů a uděláme to co nejpečlivěji! 

Splníme vaše očekávání!

Pracujeme téměř ve všech světových jazycích a máme bohaté zkušenosti s překlady textů z oblasti medicíny a přírodních věd. Vaše texty s námi splní náročné požadavky v jakékoli části světa, do které se chystáte rozšířit své působení. Pracujeme pouze se zkušenými profesionály, kteří jsou zvyklí pracovat s texty z různých zdravotnických a přírodovědeckých oborů.

Chcete zjistit víc o našich službách překladů přírodovědeckých a medicinských dokumentů? Kontaktujte nás a nebojte se zeptat!