Close

Skvěle přeložené výroční zprávy

VÝROČNÍ ZPRÁVY JSOU JEDNOU Z NAŠICH SPECIALIZACÍ.

Výroční zprávy se připravují a zveřejňují v prvním čtvrtletí roku. Firmy, které je připravují, mívají naspěch a často spěchají také s opravami a audity na poslední chvíli. Kromě toho bývají takové zprávy rozsáhlého charakteru a jedná se o směs mnoha tématických oborů: obchodních, finančních a technických. Proto vyžadují zapojení všestranného týmu překladatelů a korektorů.

Nedávno jsme pracovali na překladu výroční zprávy ze slovinštiny do angličtiny o rozsahu 125 tisíc slov a po celou dobu jsme od zákazníka dostávali 5 až 15 aktualizovaných souborů denně.

JAK GORR POMÁHÁ

✔️ Reagujeme velmi rychle

Od prvního kontaktu až po dodání hotového produktu tým GORR vždy pracuje rychle. Víme, že výroční zprávy jsou téměř vždy vypracovány na poslední chvíli, proto pečlivě dbáme na to, abychom dodrželi váš napjatý termín. Naši projektoví manažeři jsou k dispozici i pro případné následné změny v textu a dodatečné dotazy.

✔️ PROFESIONÁLNÍ A ZKUŠENÝ TÝM

V překladatelské agentuře GORR spolupracujeme pouze s profesionálními překladateli s dlouholetými zkušenostmi v daném oboru. Všichni naši překladatelé a redaktoři procházejí pečlivým přijímacím procesem. Většina našich překladatelů s námi spolupracuje již mnoho let a mnohokrát nám prokázali své znalosti, proto se na ně můžeme bez obav spolehnout.

✔️ PŘEKLADOVÁ PAMĚŤ PRO ZAJIŠTĚNÍ KONZISTENCE A KVALITY PŘEKLADU

Vzhledem k tomu, že se výroční zprávy připravují každoročně, tvoří velkou část opakování textů z minulých let. Díky našemu softwaru jsme schopni uložit vaše výroční zprávy do naší překladové paměti, abychom mohli zajistit konzistenci a vysokou kvalitu. Dlouhodobé partnerství se vyplácí a vede k vyšší kvalitě!

Chcete se dozvědět, na jakých dalších náročných překladatelských a lokalizačních projektech jsme pracovali? Klikněte zde.

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ SVÉHO PROJEKTU

Tým GORR udělá maximum pro vaši spokojenost – jste připraveni? Pošlete nám zprávu přes formulář uvedený níže a tým GORR může ihned začít pracovat na vašem projektu.