Close

Tlumočníci a profesionální tlumočnické služby

Hledáte tlumočníka, který by vám usnadnil komunikaci?

Pokud ano, neváhejte a obraťte se na nás. Kdykoli budete potřebovat kvalifikovaného tlumočníka, náš tým profesionálů je tu pro vás a pomůže vám komunikovat s kýmkoli a kdekoli.

S jakými jazyky vám může GORR pomoct?

Naše společnost investovala mnoho času do vybudování sítě profesionálních tlumočníků ze všech koutů světa, a proto jsme velice rádi, že vám můžeme nabídnout tlumočnické služby ve velkém množství jazyků.

Jaké typy tlumočení může GORR zajistit?

Existují různé typy tlumočení, které vám rádi zařídíme. Pokud potřebujete tlumočit nějakou událost, zajistíme vám tzv. simultánní tlumočení. Tato služba znamená, že hosté využívají sluchátka, do kterých jim naši profesionální tlumočníci, sedící ve speciálních kabinkách, tlumočí v reálném čase.

Na obchodních jednáních se vám bude hodit konsekutivní tlumočení. Mluvčí v tomto případě dělají pauzy, ve kterých tlumočník tlumočí právě pronesenou řeč. Konsekutivní tlumočení se využívá především tehdy, když spolu mluví dvě strany.

Posledním typem tlumočení, který GORR nabízí, je tlumočení na cestách. Chystáte se na poznávací zájezd, na školení v zahraničí nebo na služební cestu? Můžeme vám nabídnout služby profesionálního tlumočníka, který vás bude doprovázet. Nikdy už se tak nebudete muset obávat jazykové bariéry.

S jakými tlumočníky GORR spolupracuje?

Všichni naši tlumočníci jsou zkušení profesionálové. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a proto se můžete na nás bez obav spolehnout – s námi jste v dobrých rukách.

Aby vše probíhalo bezproblémově a hladce

Napište nám prosím místo, datum, program a předpokládanou dobu tlumočení. Pokud možno nám pošlete i podklady, které našim tlumočníkům pomohou lépe se seznámit s tématem a charakterem dané události.

Chcete si objednat služby profesionálního tlumočníka? Kontaktujte nás a sdělte nám, jaká jsou vaše očekávání.