Close

Tlumočnictví může být skutečným oříškem

TLUMOČNICTVÍ MŮŽE BÝT SKUTEČNÝM OŘÍŠKEM.

Tlumočnictví je u nás na denním pořádku. Jako překladatelský partner slovinské policie si velmi dobře uvědomujeme, že chybný překlad může mít vážné následky. Víme, že každé slovo je důležité a že se v překladu skutečné nesmí nic ztratit. Proto vybíráme tlumočníky s velkou pečlivostí.

Tlumočnické služby, které vykonáváme pro policii, jsou často naléhavé, na odlehlých místech a mohou trvat dlouhou dobu. Nedávno byla jedna z našich tlumočnic přítomna na slyšení, které trvalo celých 10 hodin. A přesto si s úkolem velmi dobře poradila a vykonala svou práci tak profesionálně, jak se sluší.

CO GORR NABÍZÍ

✔️ ZKUŠENÍ A SPOLEHLIVÍ TLUMOČNÍCI

Naši tlumočníci jsou pečlivě vybráni a mnohokrát se osvědčili ve své práci, proto se na ně můžeme stoprocentně spolehnout. Dorazí na místo určení připraveni a včas a vykonají své služby profesionálně a pečlivě.

✔️ ONLINE TLUMOČENÍ

Díky neustálému vývoji nových technologií a z důvodu neustále se měnící globální situace se stalo simultánní tlumočení na dálku neboli online tlumočení novým trendem Ať už pořádáte virtuální konferenci nebo obchodní schůzku, tlumočníci z agentury GORR vám velmi rádi vyjdou vstříc a pomohou vám, nehledě na to, jakou webovou konferenční platformu nebo zařízení používáte.

✔️ ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Veškeré náklady na tlumočení, včetně cestovního a stravného, vám budou předem předány k potvrzení.

Pište nám o svém projektu.

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ SVÉHO PROJEKTU

Tým GORR udělá maximum pro vaši spokojenost – jste připraveni? Pošlete nám zprávu přes formulář uvedený níže a tým GORR může ihned začít pracovat na vašem projektu.