Close

Tvrdě pracujte, ale ještě víc si hrajte díky našim službám překladů her

Překlady her

Vyvíjíte počítačové hry a chcete expandovat na zahraniční trhy? Nebo se zabýváte testováním her před jejich spuštěním či aktualizací? Jste právní poradce, který pomáhá vývojářům her dodržovat platné předpisy? Ve všech těchto případech budete potřebovat spolehlivého poskytovatele překladatelských a lokalizačních služeb, který vám pomůže převést svět vašich her do světů a jazyků vašich hráčů, partnerů, zákazníků či budoucích investorů, ať již mluví německy, slovinsky, česky nebo norsky.

Ošemetnost překladů her

Překlad her není vůbec jednoduchý a pokud vám na něm opravdu záleží, vyplatí se najít spolehlivého partnera s všestranným týmem překladatelů, kteří jsou připraveni posunout váš herní business a obsah do další úrovni. Naši překladatelé se vyznají jak v překladu softwaru a IT, tak v práci s uživatelským rozhraním a nápovědou. Spolupracujeme i s kreativními překladateli, kteří dokáží přizpůsobit virtuální svět hry konkrétní cílové skupině hráčů. V neposlední řadě pak disponujeme překladateli textů s obchodní a právní tématikou, kteří ohlídají, aby přeložená hra neporušovala místní nebo mezinárodní právní předpisy.   

Lokalizace her

Pokud chcete dostat překlad vaší hry ještě o krok dál, vyzkoušejte naši službu lokalizace do všech nejvýznamnějších jazyků. Pomůžeme vám hru přizpůsobit cílové zemi – místním hráčům, jazyku a právním předpisům. 

Máte ještě nějaké otázky? Neváhejte a kontaktujte nás. Velice rádi vám pomůžeme!